10 Maddede Yat Organizasyonu Kuralları Nelerdir?

 Günümüzde çeşitli organizasyonlar için sıklıkla yat kiralanmaktadır. Yat kiralarken bazı yat organizasyonu kuralları bulunmaktadır. Organizasyonda herhangi bir aksilik yaşanmaması açısından bu kurallara uymak son derece önemlidir. Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda 10 maddede yat organizasyonu kuralları nelerdir konusu hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

yatkirala

10 maddede yat organizasyonu kuralları aşağıdaki gibidir:

  1. İstanbul genelinde yaygın olarak talep edilen saatlik kiralama hizmeti müşterilerin talebi üzerine 3, 4, 5 saatlik gibi programlarla yapılmaktadır. Eğer yatın belirli bir noktadan başlaması istenirse bu durumda ulaşım için geçen süre kiralanan saatten düşülebilir. Saatlik kiralama yapılabilmesi için önceden firma ile görüşerek rezervasyon talebinin iletilmesi yat organizasyon kuralları arasında son derece önemlidir.
  2. Yat kiralarken rezervasyon ve bilgi almak için online iletişim formu, e-posta adresi, telefon numarası ya da iletişim adresi kullanılabilir. İletişim formu aracılığıyla irtibata geçmek için adı – soyadı, e-posta adresi, iletilmek istenen mesaj ve telefon numarası gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Tüm bilgiler eksiksiz gönderildikten sonra en kısa sürede Yat Plus tarafından ilgili kişiye dönüş yapılır. Yat kiralarken önceden iletişime geçmek, yat organizasyonu kuralları açısından gereklidir.
  3. Kiralık yatların hepsinde ses sistemi mevcuttur. Eğer dinlenmek istenen özel şarkılar varsa bunların planlama yapılırken bildirilmesi yat organizasyon kurallarından biridir. Müşteri aynı zamanda dinlenmek istenen özel şarkıları CD ya da USB ile getirebilmektedir.
  4. Yat kiralarken yapılan sözleşmede yat isminin yer almasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Yatın sigorta ve bakımlarının yapılıp yapılmadığı da ayrıca teyit edilmelidir.
  5. Yat kiralandığında dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirmek mümkündür. Eğer kiralık yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa, Yat Plus ekibinin önerdiği sayıda garson hizmeti alınması diğer yat organizasyonu kurallarından biridir.
  6. Müşteri talebine göre kiralanan yatın masası, iç ve dış kısımları Yat Plus tarafından ekstra ücretle süslenebilmektedir. Müşterilerin süslemeyi kendilerinin de yapması mümkündür.
  7. Yat organizasyonu kurallarına göre Yat Plus üzerinden alınan yat kiralama hizmeti içerisine kaptan ve yakıt hizmeti dahildir. Bunlar için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.
  8. Yaz ayları ve özellikle hafta sonlarında genellikle oldukça yoğun bir yat kiralama talebi bulunmaktadır. Beğenilen yatın istenen tarih ve saatte kiralanabilmesi için yoğunluk dikkate alınmalı ve Yat Plus ekibi ile önceden iletişime geçilmesi gerekmektedir.
  9. Rezervasyon yapılabilmesi için Yat Plus şirketine belirli bir kaparo ödenmesi yat organizasyonları kurallarından biridir. Kapora miktarı toplam ücretin yarısıdır.
  10. Yat kiralamak için yapılacak ödemeler sadece nakit olarak kabul edilmektedir. Kişisel nedenlerden kaynaklanan iptal durumlarında kapora ödemesi iade edilmemektedir. Olumsuz hava koşulları ve yat arızası durumlarında tur başka bir saate veya tarihe alınabilmekte ya da kapora iade edilmektedir.

Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda, 10 maddede yat organizasyonu kuralları nelerdir konusunu ele aldık. Profesyonel ekibimiz ve eşsiz hizmetimiz ile özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi eşsiz bir şekilde kutlamak için Yat Plus’ı tercih edebilir, organizasyonlar ve diğer konular hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Öneri İçerik: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey! YatPlus’dan Öneriler

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.