bogazda-yat-kiralama

Boğazda Tekne Kiralama İstanbul
Her dönem ilgi gören tekne kiralama, boğazda farklı organizasyonlar ve amaçlar için kullanılabilir. Talebin en çok kullanıldığı organizasyonlar arasında evlenme teklifi, nişan, nikah sonrası yemek, evlilik yıldönümü, düğün, doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, iş yemeği, akşam yemeği, iftar, kahvaltı, fasıl ve yüzme turu yer alır. Kiralama sırasında organizasyona özel ekstra hizmetler de talep edilebilir.

Yat kiralamada program genellikle aynı olup en az iki saat için kiralama yapılabilir. Kiralamanın yapılabilmesi için müsaitlik durumunun önceden sorgulanması gerekir. Bu sayede yat istenilen saatte kiralanıp kullanılabilir. Talep edilen saate göre rezervasyon oluşturulur. İstanbul genelinde kiralık yatların başlangıç ve bitiş noktaları genellikle sabit olduğundan Özellikle Kuruçeşme, Arnavutköy, Eminönü ve Bebek en sık kullanılan noktalar arasındadır.

Tekne Yat Kiralama Fiyatları
Günlük ve saatlik tekne yat kiralama fiyatları farklı olup her zaman en uygun fiyat teklifleri sunulur. Yat kiralama fiyatlarına yakıt ve kaptan ücreti dahildir ve bunlar için ekstra bir ücret talep edilmez. Yatların saatlik fiyatları kişi sayısına ve tarihe bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Eğer yemek, müzik ve benzer organizasyonlar olursa fiyatlar daha yüksek olacaktır. Örneğin evlilik teklifi için yat kiralanıyorsa lazerli, akşam yemekli, kız kulesinde, romantik, keman eşliğinde gibi farklı seçeneklerle yat kiralanabilir. Bu nedenle her müşteri için yat kiralama maliyeti birbiriyle aynı olmayacaktır. Fiyatlar ve kiralama detayları kiralama ve ön görüşme aşamasında detaylı şekilde görüşülür.

Saatlik Tekne Kiralama
İstanbul genelinde yaygın olan saatlik tekne kiralama hizmeti müşterilerin talebine göre 3, 4, 5 saatlik gibi programlarla yapılır. Eğer yat istenen bir noktadan başlayacaksa bu durumda ulaşım için geçen süre kiralanan saatten düşülebilir. Bu gibi detaylar kiralama için anlaşma yapılırken görüşülür. Saatlik kiralama yapılabilmesi için önceden bizimle iletişime geçip rezervasyon talebinin iletilmesi gerekir.

Rezervasyon ve bilgi almak için online iletişim formu, e posta adresi, telefon numarası, sosyal medya, ya da iletişim adresi kullanılabilir. İletişim formuyla irtibat için isim, e posta adresi, iletilmek istenen mesaj ve telefon numarası bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Tüm bilgiler gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde ekibimiz size geri dönüş yapacaktır.

Eğlence-Kokteyl için Yat Kiralama
Tüm organizasyonlarınız için kullanılabilen yat kiralama hizmeti konforlu bir mavi yolculuk deneyimi sunar. Özellikle eğlence-kokteyl yat kiralama hizmeti için talep oldukça fazladır ve bu hizmetler saatlik gerçekleşir. Kiralık yatların tamamında ses sistemi mevcuttur ve kutlamalar bu sayede daha eğlenceli hale gelecektir. Eğer özel şarkı listeniz varsa bunları yanınızda cd ya da usb ile getirebilirsiniz. İsteğe göre ekstra DJ ya da canlı müzik hizmeti de talep edilebilir. Hizmetin hangi saatte başlayacağı ve son bulacağı belirlenen kiralama hizmetinin saatine göre değişkenlik gösterecektir.

Bebek Yat Kiralama
Yoğun ilgi gören hizmetlerimizden biri olan Bebek yat kiralama boğaz turu, yemekli iş organizasyonları, doğum günü ve evlilik teklifi için ideal olacaktır. Bu tür taleplerinizde aklınıza takılan tüm soruları sormaktan çekinmeyin.

Yapılacak tüm kiralamalar için kişi sınırı mevcuttur. Tekne-Yat tipi kişi sayısına göre seçildiğinden bu husus dikkate alınmalıdır. Hizmetten yararlanabilmek için rezervasyon süreci eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Doğru yat türü, menü, rota, ekstra aktiviteler seçilerek fiyat netleştirilir ve ödeme kısmı tamamlandıktan sonra kiralama süreci tamamlanır. Kiralanan gün ve saat geldiğinde tekne ilgili müşterinin kullanımına hazır olur.

Yemekli Yat Kiralama
İstanbul’da boğazın tüm güzelliklerinden faydalanarak yararlanılabilecek yemekli yat kiralama hizmeti, baş başa ya da grup organizasyonu şeklinde düzenlenip organize edilebilir.. Yemeklerde başlangıç olarak çorba ve aperatifler, salata, ana yemek, tatlı ve ikramlar bulunur. Farklı menüler şeklinde hazırlanan yemekler ile enfes boğaz manzarasına karşı unutulmaz anlar yaşamak mümkündür. Yemek servisi müşteri tarafından belirlenen saatlerde yapılır. İsteğe bağlı olarak yemek servisi yapacak olan personel de misafirlere eşlik edebilir. Yemekli kiralamalarda talebe göre yemek süresi uzatılabilir ya da yemeğe alkollü veya alkolsüz içecekler dahil edilebilir. Bunlara ek olarak süsleme, canlı müzik gibi hizmetlerden de yararlanılabilir.

Lüks Yat Kiralama
Boğaz turu ya da çeşitli organizasyonlar için yararlanılacak lüks yat kiralama hizmeti hem fiyat hem de içerik olarak müşteri taleplerine  göre oluşturulur. Kiralama süreci talebe göre planlanır ve her zaman en uygun fiyatlar geçerlidir. Yatın ek donanım özellikleri ve iç hacmi arttıkça fiyatta değişmeler olacaktır. Kişisel tercihlere ve bütçeye en uygun yat tercih edilebilir. Yatplus’tan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görmek mümkündür. Yoğunluktan etkilenmemek adına kiralama için en kısa süre içerisinde randevu oluşturulmalıdır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında lüks yatlar için talep daha fazla olduğundan rezervasyon konusunda aceleci davranmakta fayda vardır.