Grup Organizasyonları İçin İstanbul Yat Kiralama Fırsatları

Son zamanlarda yat kiralamak ve mavi tur oldukça popülerdir. Bu durumda ise İstanbul programlı tekne kiralama seçenekleri oldukça merak edilmektedir. Gerek tatil gerekse organizasyon için her zaman tekne kiralama alternatifleri merak edilmektedir. Bunun yanı sıra tekne kiralama seçenekleri alışılagelmiş görüldüğü için oteller ile kıyaslanan bir tatil türü olarak bilinir. 

Tekne kiralamayı avantajlı hale getiren çeşitli kriterler mevcuttur. Bu kriterler sayesinde karar vermeniz daha kolaydır. Müşterilerin tekne kiralamak istediklerinde bu avantajları çok iyi bir şekilde bilmeleri son derece önemlidir. Yatplus ekibi olarak bu yazımızda, İstanbul programlı tekne kiralama seçenekleri ve Yatplus’ın sunduğu avantajlar hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Yat Organizasyonu Nasıl Yapılır?

 

Her dönem ilgi gören programlı tekne kiralama hizmetleri, boğazda farklı organizasyonlar ve amaçlar için tercih edilir. Talebin en çok kullanıldığı organizasyonlar arasında evlenme teklifi, nişan, nikah sonrası yemek, evlilik yıldönümü, düğün, doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, iş yemeği gibi aktiviteler yer almaktadır. Kiralama sırasında organizasyona özel ekstra hizmetler talep etmeniz de hizmetler arasında yer almaktadır.

Programlı tekne kiralama süreçlerinde genellikle en az iki saat için kiralama seçeneklerinden yararlanmanız mümkündür. Ayrıca kiralamanın yapılabilmesi için teknenin müsait olma durumunun önceden sorgulanması önemlidir. Böylece yat istenilen saatte kiralanıp kullanılır. Ayrıca talep edilen saate göre rezervasyon oluşturmanız da mümkündür. İstanbul genelinde kiralık yatların başlangıç ve bitiş noktaları genellikle sabit olduğu için özellikle Kuruçeşme, Arnavutköy, Eminönü ve Bebek en sık kullanılan noktalar arasındadır.

Neden Yatplus?

 

Her dönem ilgi gören İstanbul programlı tekne kiralama organizasyonları farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. En çok kullanıldığı organizasyonlar arasında evlenme teklifi, nişan, nikah sonrası yemek, evlilik yıldönümü, düğün, doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, iş yemeği, akşam yemeği gibi aktiviteler yer alır. Kiralama sırasında organizasyona özel ekstra hizmetler de talep edilmektedir.

Yat kiralamada çalışma prensibi genel olarak aynıdır. En az iki saat için kiralama yapmak mümkündür. Kiralamanın yapılabilmesi için müsaitlik durumunu önceden öğrenmek de son derece önemlidir. Bu sayede yat istenilen saatte kiralanır. Talep edilen saate göre rezervasyon oluşturulur. Bunun yanı sıra Yatplus ile istediğiniz organizasyonu paket halinde tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte özellikle gün batımlarında İstanbul Boğaz turlarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yatplus olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek, muhteşem paket olanakları sunmak ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak için bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek adına bizler ile iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Öneri İçerik: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey! YatPlus’dan Öneriler

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.