yatplusyatkiralama

Günlük İstanbul Yat Kiralama: En İyi Fırsatlar

Günlük yat kiralama, İstanbul’da son derece popüler aktivitelerden birisi olarak bilinmektedir. Bu sebeple de pek çok seçenek vardır.  Günlük yat kiralama seçeneği de bunlardan birisidir. Boğaz turu ya da çeşitli organizasyonlar için tercih edeceğiniz günlük yat kiralama hizmeti gerek fiyat gerekse de içerik olarak müşteri taleplerine göre düzenlenebilme özelliğine sahip bir seçenektir. 

Yat kiralamak için dilediğiniz programın süreci talebe göre planlanmaktadır. Bunlardan sıklıkla tercih edilenleri ise saatlik ya da günlük yat kiralama seçenekleridir. Bununla birlikte yatın ek donanım özellikleri ve iç hacmine bağlı olarak fiyat değişebilmektedir. Bu noktada ise kişisel tercihlere ve bütçeye en uygun yat tercih etmeniz mümkündür. Bu nedenle Yatplus’tan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görmeyi tercih edebilirsiniz. Yatplus olarak bu yazımızda, günlük yat kiralama hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

 

Farklı Yat Türleri ve Özellikleri

Yat kiralamak isteyenler için genel olarak pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en temel olan seçenekler ise şu şekildedir:

Donanımlı ve üst model yatları içeren bir pakettir.

  • Tekne Turları

Tekne turları genel olarak kendi içerisinde de farklı kategorilere ayrılır. Genellikle günlük veya saatlik kiralama seçenekleri tercih edilir.

  • Boğaz Turları

Romantik, yemekli veya yalnızca gezi amaçlı çeşitli boğaz turları düzenlenebilir.

  • Saatlik Turlar

Dilediğiniz tekne veya yat seçeneği ile saatlik ücret ödeyerek kiraladığınız bir hizmettir.

  • Eğlence-kokteyl Yat Kiralama

Her türlü organizasyon için kullanılabilen yat kiralama hizmeti konforlu bir mavi yolculuk imkânı sunar. Ayrıca isteğe göre ekstra olarak DJ ya da canlı müzik hizmeti de talep edilebilmektedir. 

  • Yemekli Yat Kiralama

İstanbul’da boğazın güzelliklerini görerek yararlanılabilecek yemekli yat kiralama hizmeti baş başa ya da grup organizasyonu şeklinde düzenlenebilmektedir. Bunlara ek olarak yemekli kiralamalarda talebe göre yemek süresi uzatılabilir. Ayrıca alkollü veya alkolsüz içecekler dahil edilebilir. 

En Uygun Fiyatlar Ve Fiyat Karşılaştırması

Yat kiralamada çalışma prensibi genel olarak aynıdır. En az iki saat için kiralama yapmak mümkündür. Kiralamanın yapılabilmesi için müsaitlik durumunu önemlidir. Bu sayede yat istenilen saatte kiralanır. Talep edilen saate göre rezervasyon oluşturulur. Bunun yanı sıra Yatplus ile istediğiniz organizasyonu paket halinde tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte özellikle gün batımlarında İstanbul Boğaz turlarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yatplus olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek, muhteşem tatil olanağı sunmak ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız lüks tekne turu seçeneğimiz ile bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. 

Öneri İçerik: Yatplus ile Profesyonel Organizasyonlar

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.