İstanbul Yat Kiralama Fiyatları: En İyi Seçenekler Nelerdir?

İstanbul yat kiralama seçenekleri son derece popüler aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de pek çok alternatif vardır. Genellikle evlilik teklifi organizasyonları, kurumsal organizasyonlar ve doğum günü organizasyonları popüler aktiviteler arasında yer almaktadır. Boğaz turu ya da çeşitli organizasyonlar için yararlanılacak lüks yat kiralama hizmeti gerek fiyat gerekse de içerik olarak müşteri taleplerine göre düzenlenebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra İstanbul’da yat kiralama fiyatları da merak edilmektedir.

Yat kiralama için dilediğiniz programın süreci talebe göre planlanır. Ayrıca her zaman en uygun fiyatlar geçerlilik göstermektedir. Bu sebeple Yatplus’tan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görebilirsiniz. Yatplus olarak bu yazımızda, İstanbul’da yat kiralama hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Evlilik Teklifi Organizasyonları

Sizlere İstanbul’un en romantik evlilik teklifi organizasyonu hizmetini sunuyoruz. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarımız lüks ve konforlu yatlarımız ile gerçekleşmektedir. Boğazda Evlilik teklifi organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için Yatplus olarak her detayı en ince ayrıntısına kadar planlamaktayız. Ayrıca İstanbul’un restoranlarından bağımsız olarak bütün İstanbul manzarasını görebileceğiniz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. 

Kurumsal Organizasyonlar

Çeşitli organizasyonlar için yararlanılacak lüks yat kiralama hizmeti hem fiyat hem de içerik olarak müşteri beklentilerine göre oluşturulur. Tüm kiralama süreci beklentilere göre planlanır ve her zaman en uygun fiyatlar geçerlidir. Yatın ek donanım özellikleri ve iç hacmi artıkça fiyatlarda da değişmeler olacaktır. Kişisel tercihlere ve bütçeye en uygun yat tercih edilmektedir. 

Firmadan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görmek mümkündür. Yoğunluktan etkilenmemek adına kiralama için en kısa süre içerisinde randevu oluşturulması gerekir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında lüks yatlar için talep daha fazla olduğundan rezervasyon konusunda aceleci davranmanız gerekir.

Doğum Günü Organizasyonları

Yatta doğum günü kutlama seçeneği için ilk olarak katılımcı sayısını belirlemelisiniz. Katılımcı sayısı belirlendikten sonra uygun yat seçimi yapılmalıdır. Yat Plus aracılığı ile günlük veya saatlik olarak doğum günü organizasyonlarına özel yat kiralayabilirsiniz. Yatplus’ta iki kişilik veya birden çok katılımcı olacak şekilde yat kiralamak mümkündür. Ayrıca müşteriler doğum günü partisi için oryantal şov, canlı müzik, kokteyl, rehber, havai fişek, fasıl, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, DJ gibi taleplerde bulunabilir. Bu talepler doğrultusunda paketler özelleştirilmektedir. Yatplus ekibiyle tüm bu taleplerin planlamasını önceden yapmak, kusursuz bir organizasyon için son derece gereklidir. 

Yatplus olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek, muhteşem tatil olanağı sunmak ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız lüks tekne turu seçeneğimiz ile bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. 

Öneri İçerik: Yatplus ile Profesyonel Organizasyonlar

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus