İstanbul’da Yat Kiralama Seçeneklerinin Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda yat kiralamak ve mavi tur oldukça popülerdir. Bu durumda ise İstanbul yat kiralama seçenekleri oldukça merak edilmektedir. Muhteşem tatil için her zaman en iyi yatlar ve kiralama alternatifleri merak edilmektedir. Bunun yanı sıra yat kiralama seçenekleri alışılagelmiş görüldüğü için oteller ile kıyaslanan bir tatil türü olarak bilinmektedir. Sizde iki seçenek arasında kalıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yat kiralamayı avantajlı hale getiren çeşitli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler sayesinde karar vermeniz daha kolay bir hale gelebilir. Müşterilerin yat kiralamak istediklerinde bu avantajları çok iyi bir şekilde bilmeleri son derece önemlidir. Yatplus ekibi olarak bu yazımızda, İstanbul yat kiralama seçenekleri ve avantajları arasında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Sunduğumuz Yatların özellikleri

Yatplus olarak sunduğumuz avantajlar arasında yer alan güvenilir ve konforlu bir tatil deneyimi son derece cazip bir kriterlerin başında gelir. Üstelik yat kiralama hizmetinden kolay bir şekilde yararlanabilmesi ve fiyat seçeneklerinin uygun olması da kiralamayı daha avantajlı konuma getiren nedenler arasındadır. Tatil planını mavi yolculuğa çıkarak değerlendirmek isteyenler özellikle yat kiralamayı avantajlı hale getiren faktörler hakkında araştırmalar yapmaktadır. 

Rezervasyon Süreci Hakkında Bilgilendirme


Günlük ve saatlik tekne yat kiralama fiyatları değişiklik göstermektedir. Ayrıca her zaman en uygun fiyat tekliflerimizi sizler için sunmaktayız. Fiyatlara yakıt ve kaptan ücreti dahildir. Yatların saatlik fiyatları kişi sayısına ve tarihe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca yemek, müzik ve benzer organizasyonlar söz konusu olduğu zaman fiyatlar da değişiklik söz konusu olur.

Her dönem ilgi gören tekne kiralama ücretleri, İstanbul organizasyonları farklı amaçlar için tercih edilmektedir. En çok kullanıldığı organizasyonlar arasında evlenme teklifi, nişan, nikah sonrası yemek, evlilik yıldönümü, düğün, doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, iş yemeği, akşam yemeği ve yüzme turu yer alır. Kiralama sırasında organizasyona özel ekstra hizmetler de talep edilebilmektedir. Ayrıca gezinti ya da çeşitli organizasyonlar için yararlanılacak İstanbul yat kiralama hizmeti hem fiyat hem de içerik olarak müşteri beklentilerine göre geliştirilmiştir. 

Tüm kiralama süreci beklentilere göre planlanır ve her zaman en uygun fiyatlar geçerlilik göstermektedir. Yatın ek donanım özellikleri ve iç hacmi arttıkça fiyatlarda değişir. 

Firmadan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görmek de mümkündür. Yoğunluktan etkilenmemek adına kiralama için en kısa süre içerisinde randevu oluşturulması gerekir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında lüks yatlar için talep daha fazla olduğundan rezervasyon konusunda acele etmenizi öneririz.

Yatplus olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek, muhteşem tatil olanağı sunmak ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. 

Öneri İçerik: Tekne Kiralama Firması Nasıl Özelliklerde Olmalıdır?

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus