Nasıl Yat Kiralanır? Yat Plus’tan Öneriler

Yat kiralama son zamanlarda özel anları daha anlamlı hale getirmek için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Peki, yat kiralamak isteyen kişiler yat kiralamadan önce nelere dikkat etmelidir? Siz de yat kiralamak istiyorsanız ve bu konu hakkında öneriye ihtiyacınız var ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Yat Kiralamak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Yat kiralama konusunda öncelikle ilk yapmanız gereken güvenli bir marka ile çalıştığınızdan emin olmaktır. Güvenli bir marka ile çalışmak sizlere güven sağlayacaktır. Yat kiralama konusunda yapılması gereken bir diğer nokta ise kiralanacak olan yatı iyi araştırmaktır. Yat kiralama konusunda iyi araştırma yapmalı ve markanın sizlere sunduğu imkanları iyi değerlendirmelisiniz.  Araştırma ve değerlendirme konusu son derece önemlidir. Bu noktada dikkatli olmalı ve sabırla araştırma yapmalısınız.

Kiralık Yat Çeşitleri

Yat Plus’ta birbirinden farklı özelliğe sahip kiralık yat seçenekleri mevcuttur. Yat kiralamak isteyen kişiler kiralık yat çeşitleri içerisinden kendilerine en uygun yat seçimini gerçekleştirebilir. Kiralık yat seçenekleri farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır. Kiralık yat seçenekleri örnekleri verecek olursak şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Boğazda Tekne Kiralama: Boğazda tekne kiralayarak çeşitli organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik teklifleri, doğum günü partileri, nikah sonrası after parti, bekarlığa veda partileri, mezuniyet partileri, iş yemekleri gibi özel günleri boğazda yat kiralayarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Saatlik Yat Kiralama: Yaygın olarak gerçekleştirilen saatlik yat kiralama hizmeti müşterilerin isteklerine göre 3, 4 ya da 5 saatlik kiralanabiliyor. Yat fiyatlarının saatlik ücreti belirlenerek hizmet verdiği saat oranına göre hizmet ücreti belirleniyor.
  • Eğlence Kokteyl Yat Kiralama: Eğlence kokteyl yat kiralama hizmeti son dönemlerde büyük arkadaş gruplarının tercih ettiği bir kiralama çeşididir. Arkadaşları ile denizin ortasında eğlenmek isteyen pek çok kişinin tercih ettiği bu kiralama seçeneği saatlik olarak planlanır. Kiralık yatların hepsinde eğlence için gerekli olan ses sistemi bulunmaktadır. Eğlenceli anların olmazsa olmazı şüphesiz müziktir. Müzik zevkinize göre müzik listeleri hazırlayarak yanınızda cd ya da USB ile getirebilirsiniz. Tüm bunların dışında isteğe bağlı DJ ya da canlı müzik hizmeti de verilmektedir. DJ ve canlı müzik talebine göre planlama yapıldığında organizasyon bu detaylara da yer verecektir.
  • Yemekli Yat Kiralama: Denizin ortasında sevdiklerinizle en güzel saatleri paylaşırken yat kiralama seçeneklerinden yemekli yat kiralama seçeneğini seçebilirsiniz. Yemekli yat kiralama seçeneğinde denizin üzerinde keyifli bir yemek sizlere eşlik edecektir. Yatlarda yemek menülerinde başlangıç olarak çorba ve aperatifler, salata, ana yemek, tatlı ve ikramlar bulunmaktadır. Özenle hazırlanan yemekler ile harika boğaz manzarasına karşı unutulmaz anlar yaşamak mümkündür. Yemek servisi ise müşterilerin belirlediği saatlerde profesyoneller tarafından yapılır. Yemekli yat kiralamalarında müşterilerin talebine göre yemeğe alkollü veya alkolsüz içecekler dahil edilebilir. 
  • Lüks Yat Kiralama: Kiralama sürecinde müşteriler isteklerini belirtir ve talebe göre program yapılır. Lüks yat seçenekleri arasında müşterilerin seçtiği yatlar hizmet verir. Bu noktada yat seçimi için Yat Plus’tan randevu almak ve kiralanacak yatı önceden görmek mümkündür. 

Yat Plus ailesi olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. 

 

Öneri İçerik: https://www.yatplus.com/yatta-dogum-gunu-partisi-yapilabilir-mi/

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.