Ocak Ayında En İyi Evlilik Teklifi Organizasyonları

Evlilik teklifi oldukça özel bir andır. Evlenme teklifi için tercih edilebilecek birçok organizasyon seçeneği mevcuttur. Yatta evlenme teklifi seçeneği ise ocak ayı evlilik teklifi için en iyi evlilik teklifi organizasyonları arasındadır. Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda ocak ayı evlilik teklifi organizasyonları konusu hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız. 

Yatta Evlenme Teklifi

Yat kiralama birçok farklı özel günde tercih edilen bir hizmettir. Bu özel günlerin arasında özellikle evlenme teklifi bulunmaktadır. Yatta evlenme teklifi organizasyonunda baş başa kutlama yapılabileceği gibi, tercih edilen yatın kapasitesine göre misafir sayısını artırmak mümkündür. Yat Plus, boğazda süper lüks yatlarıyla ocak ayı evlilik teklifi için profesyonel hizmet vermektedir. Yatlar günlük ya da saatlik olarak kiralanabilmektedir. 

Yatta Evlilik Teklifi İçin En Uygun Saatler

Yatta evlilik teklifi her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir. Ocak ayı evlilik teklifi konusunda oldukça tercih edilen aylardan biridir. Bu ayda Yat Plus aracılığıyla yat kiralayarak evlilik teklifi yapmak mümkündür. Yat Plus aracılığıyla günün her saatinde istediğiniz organizasyon için yat kiralamanız mümkündür. Müşteriler daha önceden planlayarak Yat Plus ile istedikleri saatte evlenme teklifi organizasyonu düzenleyebilmektedir. 

Yatta Evlilik Teklifi Süreci Nasıl Oluyor?

Yatta evlilik teklifi organizasyonu için Yat Plus ile önceden planlama yapılması oldukça önemlidir. Önceden planlanan organizasyonlar son derece kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Yat Plus’ta evlilik teklifi için üç farklı organizasyon paketi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütçeye göre uygun paket seçimi yapılabilir. Bu paketler; standart teklif paketi, silver teklif paketi ve gold teklif paketidir. Bu paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:

  1. Standart teklif paketi: Bu paket içerisinde; lüks yat ile 1 saat boğaz turu, masa süslemesi, içecek ikramı, tur boyunca servis yapacak servis personeli, özel şarkı listesi oluşturulması, Rumeli Hisarı ve boğaz manzarasında sürpriz evlilik teklifinin gerçekleşmesi, evlilik teklifi sırasında soğuk alev (volkan) gösterisi ve seyahat sigortası bulunmaktadır.

 

  1. Silver teklif paketi: Bu paket içerisinde; lüks yat ile 1 saat boğaz turu, masa süslemesi, içecek ikramı, tur boyunca servis yapacak servis personeli, özel şarkı listesi oluşturulması, Rumeli Hisarı ve boğaz manzarasında sürpriz evlilik teklifinin gerçekleşmesi, evlilik teklifi sırasında soğuk alev (volkan) gösterisi, seyahat sigortası, fotoğraf ve video çekimi, özel video klip hazırlanması ve evlilik teklifi sırasında lazer ile köprüye yazı gösterimi bulunmaktadır.

 

 

  1. Gold teklif paketi: Bu paket içerisinde; lüks yat ile 2 saat boğaz turu, masa süslemesi, içecek ikramı, tur boyunca servis yapacak servis personeli, özel şarkı listesi oluşturulması, Rumeli Hisarı ve boğaz manzarasında sürpriz evlilik teklifinin gerçekleşmesi, evlilik teklifi sırasında soğuk alev (volkan) gösterisi, seyahat sigortası, fotoğraf ve video çekimi, özel video klip hazırlanması ve evlilik teklifi sırasında lazer ile köprüye yazı gösterimi bulunmaktadır.

Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda, ocak ayında en iyi evlilik teklifi organizasyonları konusunu ele aldık. Profesyonel ekibimiz ve eşsiz hizmetimiz ile özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi eşsiz bir şekilde kutlamak için Yat Plus’ı tercih edebilir, organizasyonlar ve diğer konular hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri İçerik: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey! YatPlus’dan Öneriler

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.