Romantik Yat Organizasyonları İçin İstanbul'daki En İyi Yerler

Romantik Yat Organizasyonları İçin İstanbul’daki En İyi Yerler

İstanbul boğaz gezisi için birçok fırsatı bir arada sunan çeşitli seçenekler mevcuttur. Bunlardan birisi de romantik İstanbul yat kiralama seçeneği ile yat turudur. Keyifli vakit geçirmek isteyen çiftlerin en çok araştırdığı konulardan birisi romantik bir İstanbul yat turudur. Bu tür yat turları, keyifli vakit geçirmek isteyen her çift için oldukça romantik aktivitelerden birisidir. 

İstanbul Boğazı’nda düzenlenen yat turları seçeneklerinde birçok alternatif bulunmaktadır. Ayrıca romantik İstanbul yat turları yemekli ya da yemeksiz olarak da tercih edilebilir. Yatplus olarak bu yazımızda romantik İstanbul yat turları ile boğaz gezisi hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız. 

En Popüler Yat Rotaları

Genelde yat kiralamak isteyenler; davet, kutlama ya da romantik vakit geçirmek amaçlı yat kiralamaktadır. Romantik İstanbul yat turlarını ele alacak olursak bu turlar ise genelde evlilik teklifi için tercih edilmektedir. Yatplus olarak sunduğumuz romantik İstanbul yat turu seçenekleri şu şekildedir:

  • Yatta lazerli evlilik teklifi
  • Yatta akşam yemeği
  • Kız kulesinde evlilik teklifi
  • Keman eşliğinde boğaz turu

Akşam Yemeği ve Eğlence Seçenekleri

Tüm organizasyonlar için kullanılabilen yat kiralama hizmeti konforlu bir mavi yolculuk deneyimi için idealdir. Özellikle eğlence-kokteyl yat kiralama hizmeti için talep fazladır. Bununla birlikte bu hizmetler saatlik olarak gerçekleşir. Kiralık yatların tamamında ses sistemi mevcuttur ve kutlamalar daha eğlenceli olur. 

Ayrıca özel şarkı listeniz varsa bunları yanınızda cd ya da USB ile getirmeniz mümkündür. İsteğe göre ek olarak DJ ya da canlı müzik hizmeti de alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul’da boğazın tüm güzelliklerinden faydalanarak yararlanılabilecek yemekli yat kiralama hizmeti de son derece avantajlıdır. Bu seçenekler arasında genellikle romantik akşam yemeği seçeneği yer alır. Baş başa ya da grup organizasyonu şeklinde düzenlenip organize edilmektedir. 

Yemeklerde başlangıç olarak çorba ve aperatifler, salata, ana yemek, tatlı ve ikramlar yer alır. Farklı menüler şeklinde hazırlanan yemekler ile enfes boğaz manzarasına karşı unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Yemek servisi müşteri tarafından belirlenen saatlerde yapılmaktadır.

Organizasyon İçin Uygun Fiyatlar Ve Fırsatlar

Son derece uygun fiyatlara gelen yat kiralama hizmetimiz ile dilediğiniz şekilde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca yat kiralama ve organizasyon hizmetlerimizde; yakıt, personel ücretleri, tüm paket içerikleri fiyata dahildir ve ek bir ücret talep edilmemektedir. Ücretler ise seçtiğiniz hizmetlere göre değişmektedir. Ücretlendirmeler hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yatplus olarak sizlere özel günlerinizde eşlik etmek, muhteşem tatil olanağı sunmak ve sizler için özel olan bu günleri en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi denizin ortasında kutlamak ve eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru ve organizasyon detaylarını öğrenmek için bizlerle iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. 

Öneri İçerik: Tekne Kiralama Firması Nasıl Özelliklerde Olmalıdır?

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus