Yatta Evlenme Teklifi ile Sevginizi Ölümsüzleştirin!

Hayatınızın baharında, mutluluğunuzu bir üst seviyeye taşımaya ne dersiniz? Yatta evlenme teklifi organizasyonuyla sevgilinizin yüzünde güller açsın! Sevginizin dalga dalga büyümesi ve hayatınızın her anında yol arkadaşınızla mutlu olmak için unutulmaz bir evlilik teklifi sürprizi hazırlayabilirsiniz. İstanbul evlilik teklifi organizasyonu için hayatınızın en mükemmel organizasyonuna davetlisiniz!

Hele de doğum günü ya da tanışma yıldönümü gibi bir güne denk getirirseniz o günü ömrünüzün sonuna kadar güzel hatırlayacağınız bir anıya dönüştürebilirsiniz. Unutmayın! Kadınlar hiçbir şeyi unutmaz! İyiyi de kötüyü de… Bu yüzden duygularını coşturacak, ona kendisini özel hissettirecek bu özel günü en iyi şekilde geçirmeniz için hizmetinizdeyiz. Masada seçtiğiniz yemek menüsü, özel organize edilmiş dekorasyon, harika İstanbul manzarası bir arada…

Hayatınızın En Güzel EVET’ini Nerede Almak İstersiniz?

Hayat arkadaşınız olmasını istediğiniz sevgilinize sizinle hayatını birleştirip birleştirmeyeceğini nasıl sormak istersiniz? Eminiz ki evlenme teklifi için aklınızdan birçok seçenek geçmiştir. Acaba nereye gitsem, hangi restoran evlilik teklifi için daha uygundur?

Sizi İstanbul’un restoranlarından bağımsız olarak bütün İstanbul manzarasını görebileceğiniz bir evlilik teklifi yapmaya çağırıyoruz. Neden tek bir manzarayla yetinmeniz gereksin ki? İyi güzel de yatta evlenme teklifi çok pahalıdır, diye düşünenler için her bütçeye uygun farklı organizasyon paketlerimiz de bulunuyor.

Siz sadece teklifi İstanbul’un hangi manzarası karşısında yapmak istediğinize karar verin! Bütün organizasyon sürecini sizin için kusursuz şekilde planlayalım. Hayatınızın en güzel EVET’ini duymak için teknenin kalkış ve gezi güzergâhını tamamen sizin isteğinize göre organize ediyoruz.

Kız Kulesinde Evlenme Teklifi

Evlenmek sanki hayatınızın bir başka dönemine başlangıç gibidir. Belki yalnız belki ailenizle yaşadığınız evinizden şimdi hayat arkadaşınızla yaşamak üzere ayrılacaksınız. Ama öncelikle yapmanız gereken bir şey var! O da hayatınızın çiçeğine, gönlünüzün kraliçesine evet dedirtmek… Peki, nerelere gitmekten hoşlanır? İstanbul’un en sevdiği manzarası neresidir? Evlenme teklifi için en ideal mekân hangisidir? Kafanız mı karıştı? Yatta evlenme teklifi için eş adayınızın en sevdiği noktayı siz seçin ekibimiz tekne o noktaya geldiğinde bütün hazırlıklarıyla sizin için orada olacak. Mesela Kız Kulesi’nde evlilik teklifi almak ve etmek, ikiniz için de unutulmaz bir anı olacak. Hayatınızın en unutulmaz anına şahitlik etmekten mutluluk duyarken bu geceyi en mükemmel şekilde yaşamanız için güler yüzlü, profesyonel ekibimizle size hizmet ediyor olacağız. Hatırladığınızda, eşe dosta anlattığınızda tekrar tekrar o anı yaşayacaksınız.

Boğaz Köprüsü Altında Evlenme Teklifi

Kız Kulesi değilse belki bir sonraki seçeneğiniz Boğaz Köprüsü olabilir. Boğazın ışıl ışıl manzarası altında deniz dalgalarının sesleri ve İstanbul’un bütün heybeti size eşlik ediyor olacak. Bu muhteşem anı unutulmaz kılmak ve boğaz manzarasında akşam yemeğinin tadını çıkarmak harika olmaz mı? Şehrin ışıkları ve biz mutluluğunuza şahit olmaktan büyük keyif alacağız. Üstelik tam eveeettt cevabını aldığınız anda bunu muhteşem bir coşkuyla kutluyor olacağız.

Patlayan Volkanlar Eşliğinde Evlilik Teklifi

Yaşasın yaşasın! Evet, dedi. O zaman ortalığı biraz daha hareketlendirmekte fayda var. Evet, lafını duyduğunuz anda size patlayan volkanlar aşkınızı sanki bütün dünyaya duyurmuş kadar bir gürültü kopararak eşlik edecek. Ortalığı biraz ateşli ve ışıklı seyir gösterisiyle donatacağız.

Bu mutlu anı tüm heyecanıyla kutlamanıza yardım ederken ayrıca fotoğraf çekimiyle de aşkınızın unutulmaz zamanlarını ölümsüzleştireceğiz. Yemek ya da kokteyl eşliğinde İstanbul manzarası karşısında unutulmaz bir tur… Gecenin bütün ışıkları sizi selamlıyor!

İstanbul Manzarası Ayağınıza Gelmiş Gibi Değil mi?

Bir an İstanbul’un bütün kalabalığını, gürültüsünü ve karmaşasını bir yana bırakın! Bu yatla İstanbul turunda sessizce etrafı gözlemleyin. Sevdiğinizle harika bir gece geçirirken aslında İstanbul’un size şu anda ne kadar huzur verdiğini görmek büyüleyici değil mi?

Bir an gözlerinizi kapatıp dalgaların sesini dinleyin. Sonra bu eşsiz manzaranın her karesini gözlemleyin. Seçtiğiniz tarihte, istediğiniz yemek menüsüne göre size özel harika bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlıyoruz. Yatta evlenme teklifi için sizin istekleriniz ve firmamızın profesyonel hizmetleri bir araya gelecek. Standart bir organizasyon paketinden ziyade eşiniz olacak kişinin ve sizin yemek zevkiniz, sevdiğiniz manzara, evlilik teklifinin en anlamlı olacağını düşündüğünüz nokta organizasyonumuza yön verir.

Önemli olan partnerinizin ve sizin bu anlamlı gecenin her dakikasını dolu dolu yaşamınızdır. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sayesinde organizasyonunuz seçtiğiniz tarihte ve saatte istediğiniz lokasyondan hareketle başlar. Organizasyon boyunca yemek ve dilerseniz kokteyl servisi, masa için özel süsler, size özel hazırlanmış masa hayatınızın en özel gecelerinden birini yaşamanız için sizi bekliyor.

Yediğiniz En Lezzetli Akşam Yemeği Olsun!

Evlilik teklifleri hep gecenin heybetini en güzel şekilde ortaya çıkardığı saatlerde gerçekleşir. Günün koşturmacası bitmiş, sevgililer buluşmuş ve akşam güzel bir yemek yerken birden çıkan yüzükle gecenin seyri değişir. İşte o hayatınızın en anlamlı gecesi, yediğiniz en lezzetli akşam yemeği olabilir. Sevdiğinize size hayat boyu eşlik edip etmeyeceğini sorduğunuz gün, hayatınızın en güzel cevabını, sadece ikinize özel bir organizasyonda almak muhteşem olmaz mı? Çünkü yemeğe bile daha lezzetli yapan o güne dair hatırlayacağınız benzersiz anlardır. Romantik bir akşam yemeği, alınmış bir evet ve geceye güzel bir gülümseme bırakarak sizi aldığımız yere bırakalım artık! Size eşlik etmek şahaneydi yeni hayatınızda mutluluklar dileriz.

Neden Yatta Evlenme Teklifi?

Herhangi bir yerde stabil olarak evlenme teklifi edecek olursanız ve bu organizasyon firmasından bağımsız olursa çeşitli aksaklıklar yaşama riskiniz de fazla olur. Lüks bir restoranda yemek yemek isteseniz sadece akşam yemeği ve belki müzik için dünyanın parasını ödeyeceksiniz. Yatta evlenme teklifi etmek, sadece size özel hazırlanmış dekorasyonlar, size özel bir yemek yeme şansı verir. Ayrıca evlilik teklifini herkesin içinde yapmak çok fazla heyecanlanmanıza sebep olabilir. Sadece size özel hazırlanan yatımızda sevgiliniz, özel servis ekibimiz, fotoğrafçımız, çalgıcılarımızla oldukça özel bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Sanki İstanbul bile o gece size özel… İşte bu heyecanın dorukta olduğu gecede sevgilinizin ayağını yerden kesecek, bütçenize uygun organizasyonlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Neticede yeni hayatınızın başlangıcını muhteşem bir organizasyonla yaptığınızda o güne ait fotoğrafları çocuklarınıza heyecanla gösterebilirsiniz. Aşkınızı ilk günkü heyecanıyla hatırlamak için yatta evlilik teklifi muhteşem bir fırsattır.

Yatta Evlenme Teklifi ile Ömür Boyu Kredi Kazanın!

Yanlışlık olmasın sakın bizden değil! Hayat arkadaşınızdan… Eşiniz olacak güzel hanımefendiye rüya gibi bir evlilik teklif yaptıktan sonra bu güzel gece onun için artık en unutulmaz anların zirvesinde yer alacak. Mutlu bir ömrün başlangıcına şahit olmak ve o heyecanı sizinle paylaşmaktan büyük bir keyif alırız.