Yatta Doğum Günü Organizasyonu Hakkında Her şey

Günümüzde doğum günü kutlamaları için çeşitli organizasyonlar tercih edilmektedir. Yatta doğum günü kutlama seçeneği bu organizasyonlardan biridir. Kişiye özel olarak hazırlanan lüks yatta doğum günü kutlamak son derece olağanüstü ve eğlencelidir. Hoş bir organizasyon ile doğum günlerini tüm katılımcılar için unutulmaz hale getirmek mümkündür. Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda yatta doğum günü organizasyonu hakkında her şey konusu hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Yatta Doğum Günü Nasıl Yapılır?

Yatta doğum günü kutlama seçeneği için öncelikle katılımcı sayısını belirlemek gerekir. Katılımcı sayısı belirlendikten sonra uygun yat seçimi yapılmalıdır. Yat Plus aracılığı ile günlük veya saatlik olarak doğum günü organizasyonlarına özel yat kiralamak mümkündür. Yat Plus’ta iki kişilik veya birden çok katılımcı olacak şekilde yat kiralanabilir. 

Müşteriler doğum günü partisi için oryantal şov, canlı müzik, kokteyl, rehber, havai fişek, fasıl, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, DJ, lazer gösterisi gibi taleplerde bulunabilir. Bu talepler doğrultusunda paketler özelleştirilebilir. Yat Plus ekibiyle tüm bu taleplerin planlamasını önceden yapmak, kusursuz bir organizasyon için son derece önemlidir. 

İsteğe bağlı olarak sadece yat kiralanıp, bu tarz hizmetlerin müşteri tarafından karşılanması da mümkündür. Yatta doğum günü organizasyonunda herhangi bir aksaklık çıkmaması için kesinlikle uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallar aşağıdaki gibidir:

  • Yat Plus bilgisi dışında yatlara dışarıdan patlayıcı ve yanıcı madde, konfeti getirilmemelidir.
  • 18 yaş altı misafirlere alkollü içecek servisi yapılmamakta, dışarıdan getirilmesine izin verilmemektedir.
  • Organizasyon saatleri içerisinde ardından rezervasyon yoksa organizasyon süresini uzatmak mümkündür. Organizasyon süresinin uzatılabilmesi için tur bitimine bir saat kala haber verilmesi şarttır.
  • Soğuk ve yağışlı havalarda organizasyon yatların kapalı alanlarında gerçekleşmektedir. Yatların açık alanlar şeffaf branda ile kapatılmakta ve merkezi klima sistemiyle organizasyonun gerçekleşeceği alan ısıtılmaktadır.
  • Rezervasyon için kapora işlemleri yapılmaktadır. Kaporası ödenmeyen organizasyonlar geçersiz sayılmaktadır. 
  • Yat Plus tarafından yat değişimi yapılması durumunda müşteri isterse organizasyon iptali gerçekleştirebilmektedir.
  • Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonlar için kapora iadesi yapılmamaktadır.

Yat doğum günü için nasıl süsleniyor?

Yatta doğum günü için süsleme talebi kişiden kişiye değişim göstermektedir. Bazı kişiler yatın süslenmesini talep etmekte, bazıları ise süsleme istememektedir. Yat Plus olarak kişilerin istekleri doğrultusunda süsleme yapılmaktadır. Aynı zamanda kişiler kiraladıkları yatı istedikleri şekilde süsleyebilmektedir. 

Yat Plus ekibi olarak bu yazımızda, yatta doğum günü organizasyonu hakkında her şey konusunu ele aldık. Profesyonel ekibimiz ve eşsiz hizmetimiz ile özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Siz de özel günlerinizi eşsiz bir şekilde kutlamak için Yat Plus’ı tercih edebilir, organizasyonlar ve diğer konular hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri İçerik: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey! YatPlus’dan Öneriler

Sektör hakkında daha fazla bilgi almak için YatPlus Blog’u takip etmeye devam edin. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edin.

Sosyal Medya’da YatPlus.